galleryEdukacja muzyczna jest naszą pasją.

 

GITARA i UKULELE

 Muzyka towarzyszy nam przez całe życie. Jedni fascynują się nią mniej lub bardziej, inni ograniczają się tylko i wyłącznie do jej  słuchania. Niektórzy zamykają się w jednym gatunku muzycznym jeszcze inni doceniają piękno każdego rodzaju muzyki od starodawnych pieśni ludowych po muzykę elektroniczną.

Dzisiejszy system edukacji w szkołach publicznych pozostawia wiele do życzenia pod względem merytorycznym, a przede wszystkim inspirującym. Jakakolwiek nauka podstaw gry na instumentach (pomijając flażolety i triangiel) nie istnieje. Daltego naszym założeniem jest nauczanie muzyki poprzez naukę gry na gitarze (klasycznej, akustycznej, elektrycznej)o raz ukulele w sposób nieszablonowy oraz przez  wszelkiego rodzaju warsztaty muzyczne. Do uczniów podchodzimy indywidualnie nawet podczas zajęć grupowych. Nie każda osoba jest tak samo utalentowa ale to nie znaczy, że nie może w równym stopniu cieszyć się grą i muzyką. Dzięki sile Internetu mamy możliwość prowadzenia lekcji on-line. Mamy uczniów mieszkających m.in. w Skandywnawii oraz Wielkiej Brytanii.

Naszą misją jest spełnianie muzycznych marzeń dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Zapraszamy na zajęcia!!!

Pierwsza lekcja pokazowa gratis!!!

Cena:

zajęcia grupowe – 135 zł miesięcznie

zajęcia indywidualne – 210 zł miesięcznie

Czas trwania zajęć grupowych – 45 minut/ raz w tygodniu, indywidualnych – 45 minut/ raz w tygodniu

 

Zajęcia odbywają się w budynku przy al. Bohaterów Warszawy 15-16, piętro 3.

info@epology.pl      +48 691 624 114

 

Ulotka-A5-300dpi-CMYK-spady1,5mm

Opinie o nas:

"Lekcje gry na gitarze – zarówno akustycznej, jak i elektrycznej – wyraźnie rozwinęły u mojego syna zainteresowania muzyczne. Zadziwiająco szybko opanował grę na instrumencie w stopniu pozwalającym na jej słuchanie z przyjemnością, a nie z rodzicielskiej konieczności. W czasie zajęć w Agencji Epology poznał również podstawy teorii muzyki, zainteresował się także innymi gatunkami muzyki niż te, które go do gitary przyciągnęły na początku. Profesjonalizm nauczyciela pozwolił nawet na przełamanie momentów zniechęcenia, które pojawiają się u młodych muzyków przed osiągnięciem pierwszych widocznych efektów nauki." – Anna G.