galleryEdukacja muzyczna jest naszą pasją.

 

GITARA

 Muzyka towarzyszy nam przez całe życie. Jedni fascynują się nią mniej lub bardziej, inni ograniczają się tylko i wyłącznie do jej  słuchania. Niektórzy zamykają się w jednym gatunku muzycznym jeszcze inni doceniają piękno każdego rodzaju muzyki od starodawnych pieśni ludowych po muzykę elektroniczną.

Dzisiejszy system edukacji w szkołach publicznych pozostawia wiele do życzenia pod względem merytorycznym, a przede wszystkim inspirującym. Jakakolwiek nauka podstaw gry na instumentach (pomijając flażolety i triangiel) nie istnieje. Daltego naszym założeniem jest nauczanie muzyki poprzez naukę gry na gitarze (klasycznej, akustycznej, elektrycznej) w sposób nieszablonowy oraz przez  wszelkiego rodzaju warsztaty muzyczne. Do uczniów podchodzimy indywidualnie nawet podczas zajęć grupowych. Nie każda osoba jest tak samo utalentowa ale to nie znaczy, że nie może w równym stopniu cieszyć się grą i muzyką. Dzięki sile Internetu mamy możliwość prowadzenia lekcji on-line. Mamy uczniów mieszkających m.in. w Skandywnawii oraz Wielkiej Brytanii.

Naszą misją jest spełnianie muzycznych i gitarowych marzeń dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Zapraszamy na zajęcia!!!

Pierwsza lekcja pokazowa gratis!!!

Cena:

zajęcia grupowe – 135 zł miesięcznie

zajęcia indywidualne – 210 zł miesięcznie

Czas trwania zajęć grupowych – 45 minut/ raz w tygodniu, indywidualnych – 45 minut/ raz w tygodniu

 

Zajęcia odbywają się w Centrum Edukacji i Rozwoju Bim Bam Bom – Przedszkole i klubik malucha ( Szczecin, ul. Moczyńskiego 8)

info@epology.pl      +48 691 624 114

Opinie o nas:

"Lekcje gry na gitarze – zarówno akustycznej, jak i elektrycznej – wyraźnie rozwinęły u mojego syna zainteresowania muzyczne. Zadziwiająco szybko opanował grę na instrumencie w stopniu pozwalającym na jej słuchanie z przyjemnością, a nie z rodzicielskiej konieczności. W czasie zajęć w Agencji Epology poznał również podstawy teorii muzyki, zainteresował się także innymi gatunkami muzyki niż te, które go do gitary przyciągnęły na początku. Profesjonalizm nauczyciela pozwolił nawet na przełamanie momentów zniechęcenia, które pojawiają się u młodych muzyków przed osiągnięciem pierwszych widocznych efektów nauki." – Anna G.

 

NAGRYWANIE I PRODUKCJA MUZYCZNA

Od czerwca ruszamy z nowymi zajęciami dla mlodzieży!

Spotkania mają przybliżyć uczestnikom jak tworzyć muzykę (pracować nad dźwiękiem) w domowych warunkach. Uczymy się obsługi programów DAW (tych komercyjnych jak i darmowych), poznajemy specjalistyczne urządzenia oraz ich "wirtualne wtyczki". Pokazujemy jak nagrywać "żywe" instrument (np. gitara, gitara basowa) przy użyciu mikrofonów jak i linii oraz jak nagrywać głos ludzki (śpiew, lektor itd.)

 

Zajęcia grupowe (max. 4 osoby)

jedno spotkanie – 20 zł (od osoby)

czas trwania – ok. 60 minut

ZAPRASZAMY!!!

Plik 20.06.2017, 08 06 11

gallery

 

gallerygallery