3MA

3MA to akustyczny zespół który zaczynał jako duet a teraz jest kwartetem.Tworzą go Łukasz Szulborski (m.in. Curcuma), Wojciech Król (m.in. Curcuma, Dawid Podsiadło) Klaudia „Cloudy” Kowalczyk i Paweł Urbaniak. 

Doświadczenie muzyków i pasja tworzenia doprowadziły  do napisania i zarejestrowania trzech utworów w niepowtarzalnym klimacie akustycznej muzyki rockowo-popowej. Dwie gitary, mocny wokal, brzmienie kontrabasu i delikatny głos damski potrafią oddać ze sceny niepowtarzalną energię jakie nie powstydziłby się pełny elektryczny zespół rockowy! 

Obecnie oprócz koncertowania muzycy komponują nowe utwory i przygotowują się do nagrania pełnego albumu.

STONEROSES

W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku powstały najbardziej znane i ponadczasowe przeboje rockowe. Szaleństwo jakie ogarniało publiczność na koncertach takich zespołów jak Led Zeppelin czy Deep Purple na długo pozostawało w pamięci fanów muzyki rockowej. Zespół STONEROSES tworzą muzycy grający na co dzień różnorodną muzykę, ale to właśnie miłość do muzyki hardrockowej połączyła ich siły w jeden silny organizm, który na koncertach daje z siebie wszystko. Grupa wypracowała swój styl i warsztat na setkach koncertów plenerowych i klubowych niejednokrotnie poprzedzając koncerty takich gwiazd jak np. Ira. W repertuarze zespołu znajdują się niezapomniane hity jak „Stairway to heaven” Led Zeppelin, „Highway star” Deep Purple, „Here I go again” Whitesnake, „Sweet child o`mine” Guns` n Roses i wiele innych. Koncert STONEROSES jest niezapomnianym przeżyciem oraz podróżą do czasów gdzie muzyka rockowa królowała w rozgłośniach radiowych. Dobry koncert rockowy to energetyczny występ grupy STONEROSES, którego nie da się zapomnieć.

stoneroses

ROCKREPLAY

rockreplay

Lubicie rocka? My też! Znacie to uczucie, kiedy jednej piosenki można słuchać kilkanaście razy pod rząd i nadalsię nie nudzi? My też!!! Dlatego właśnie powstał zespół RockRePlay! 

Gramy piosenki, które każdy zna, ale nikt jeszcze nigdy nie usłyszał ich wszystkich na żywo! Absolutne rockowe przeboje z lat 70’, 80’, 90’, 00’, 10’ to nasza specjalność. Rozpiętość repertuaru jest bardzo szeroka, dzięki czemu zaspokajamy potrzeby fanów starego poczciwego hard rocka, a także współczesnych odbiorców pop rockowych przebojów. 

Na liście mamy m.in. Red Hot Chilli Peppers, Free, Brian Adams, Bon Jovi, Perfect, Kings Of Leon, One Direcion, Ira, Lenny Kravitz i nie tylko! Posłuchaj nas na żywo, Do zobaczenia!

RockRePlay
RockRePlay